KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11768039
nr 1176 8039
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Blandteknik, Ingens hundar, Bemålad färglitografi. Signerad, daterad 1968, motivet: 48x60 cm
Utrop:
20.000 kr
Såld:
20.500 kr
måndag 23 april 2018
kl 20:37:46
18.000 kr
18.500 kr (Budbetjänt)
19.000 kr
19.500 kr (Budbetjänt)
20.000 kr
- Klassiska
23 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström